در این مقاله قصد داریم به شما آموزش بدهیم تا چگونه موهای خود را به روش فرانسوی ببافید

 

1.موهای خود را شانه کنید

قبل از بافتن ، موها را شانه کنید تا گره ها صاف شود.

2.موها را بالای سر جمع کنید و به سه قسمت تقسیم کنید

با شروع از خط مو ، به اندازه کافی مو را از بالای سر جمع کنید. موها را به سه قسمت مساوی تقسیم کنید. قسمت راست را در دست راست ، قسمت چپ را در دست چپ و قسمت میانی را بین انگشت شست و انگشت دیگر هر دو دست نگه دارید.

3.شروع به بافتن کنید

برای شروع بافتن ، قسمت راست را از قسمت میانی برش دهید ، سپس این حرکت را با قسمت چپ تکرار کنید و موهای خود را صاف کنید. قسمتها را کاملاً محکم بکشید. شما که نمی خواهید گره شل شود و باز شود.

4.مو را اضافه کنید

قبل از اینکه حرکت متقاطع خود را با قسمت راست تکرار کنید ، کمی موی اضافی از سمت راست سر جمع کرده و به این قسمت اضافه کنید. اکنون این قسمت بزرگتر از مو را از قسمت میانی بافت رد کنید.


نکته: اطمینان حاصل کنید که قسمت هایی از مو که اضافه می کنید تقریباً برابر باشد

5.مو را به سمت دیگر اضافه کنید

قسمت کوچکی از موهای باقیمانده در سمت چپ سر خود را به سمت بالا و در قسمت سمت چپ (به اندازه مساوی با همان اندازه که تازه جمع کرده اید) جمع کنید و آن را از قسمت میانی عبور دهید.

6.تکرار افزودن مو

مراحل 4 و 5 را تکرار کنید ، موها را اضافه کنید تا زمانی که در همه رشته های اضافی مو جمع شوید. در انتهای آن با یک بافته معمولی کار را تمام کنید.

7.در پایان با یک کش گره را محکم کنید

پس از رسیدن به قسمت زیرین نوار(کش) ، انتهای آن را با یک نوار مو محکم کنید و آن را محکم به دور مو بپیچید. برای اینکه بافتن پرتر به نظر برسد ، رشته های مو را به آرامی بیرون بیاورید تا حجم بیشتری داشته باشید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *